2 5    l a t    d o ś w i a d c z e ń  

STYL-BET - PRODUCENT MAŁEJ ARCHITEKTURY

STYL-BET Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurewicz i Paradowski spółka jawna, ul. Reinera 6, 78-500 Drawsko Pomorskie

STYL-BET to znany producent elementów z zakresu architektury ogrodowej i miejskiej. Szeroki wachlarz produktów z betonu architektonicznego i płukanego pozwala na ciekawe zaprojektowanie i urządzenie terenów zewnętrznych - od prywatnych ogrodów po miejskie skwery i parki. Możemy Państwu zaproponować zakup różnego typu wyrobów, w tym nowoczesnych ogrodzeń, wytrzymałych płyt chodnikowych czy eleganckich ławek miejskich i parkowych.

Naszą specjalnością jest wytwarzanie prefabrykatów betonowych z odsłoniętą warstwą kruszyw mineralnych na bazie żwirów i grysów marmurowych przy zastosowaniu technologii betonu płukanego. Zajmujemy się również produkcją różnego typu wyrobów w betonie architektonicznym.

Wśród naszych klientów cieszymy opinią firmy solidnej i elastycznej, a wynika to z tego, że realizujemy zamówienia specjalne na podstawie indywidualnych projektów. Wszystkie z naszych wyrobów, od ogrodowych donic i koszy po betonowe grille, są wytrzymałe, trwałe i eleganckie. Z tego powodu znajdują uznanie w oczach coraz szerszego grona odbiorców.

Cały czas staramy się rozbudowywać naszą ofertę tak, aby spełnić oczekiwania wszystkich klientów. Dużą wagę przywiązujemy również do tego, aby nasze wyroby harmonizowały się z otoczeniem oraz przykuwały uwagę dzięki wysokiej estetyce wykonania i wykończenia.

Jesteœmy na Google+