Schody betonowe

Przygotowaliśmy szeroką ofertę wyrobów betonowych pozwalających na zaaranżowanie przestrzeni wokół budynków, w tym płyty chodnikowe oraz schody zewnętrzne wykonane w technologii betonu płukanego. Najczęściej montuje się je przed budynkami mieszkalnymi, jednak znajdują też zastosowanie przed obiektami użyteczności publicznej.

Możemy Państwu zaoferować zakup stopni i schodów betonowych dostosowanych do potrzeb indywidualnych projektów. W naszej ofercie dostępne są m. in. schody typu PARTER do zabudowy niskiej wyróżniające się wizualną lekkością, a także schody do wyższych wejść, ażurowe proste lub półokrągłe.

Zastosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że schody te wyróżniają wyjątkową trwałością i odpornością na ścieranie. Są antypoślizgowe i mrozoodporne, co jest szczególnie ważne w czasie opadów deszczu lub śniegu.

Za wyborem naszych schodów przemawia również łatwość montażu, a także to, że łączą walory funkcjonalne z estetycznymi. Schody wykonane z naturalnych kruszyw są elegancką wizytówką każdej posesji!

Jesteœmy na Google+